slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 3slideshow 2slideshow 1

19. 05. 2013 Kšely

Netradičně v neděli uspořádal 19. května 2013 další kolo 13. ročníku Podlipanské ligy Sbor dobrovolných hasičů Kšely. Soutěžní den zahájili ti nejmenší, děti v kategorii přípravka. Po nich startovali mladší a starší žáci, odpoledne patřilo ženám a mužům.

 V kategorii žen padl rekord Podlipanské ligy a to družstvem SDH Dolní Měcholupy, kteří jsou letos v lize nováčkem. Uvidíme, jak na to zareagují ženy z SDH Bulánka, zda se jim podaří (stejně tak jako v loňském roce jejich mužům) získat rekord ligy během jednoho ročníku soutěže zpět.

 Pořadatelé trochu podcenili zajištění doplňování vody a jednu chvíli to vypadalo, že se druhé pokusy v kategorii muži nedokončí. Byli svoláni vedoucí družstev a projednávali se varianty, jak tuto nečekanou situaci vyřešit. Nakonec se však přeci jen podařilo doplnění vody zajistit a soutěž mohla zdárně pokračovat. A tak mohli všichni s napětím sledovat, jak vše dopadne – vyrovnané časy na předních pozicích z prvního kola předpokládali souboj v kole druhém. Pořadí po prvním kole: SDH Jindice (00:20,62) - SDH Bulánka (00:20,92) - SDH Horní Kruty B (00:20,93) - SDH Chotilsko (00:20,94). Ve druhém kole si čas dokázali zlepšit pouze muži z SDH Chotilsko (00:20,63) a vítěz posledních šesti ročníků Podlipanské ligy SDH Bulánka (00:20,29).

 Vzhledem k tomu, že v termínu 25. 5. 2013 je na Atletickém stadionu v Kolíně soutěž Plamen a 1. 6. 2013 pořádají jednotlivé SDH Dny dětí, bude další, v pořadí již 4. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy až v sobotu 8. června 2013 v Břežanech II.

  

Vyhodnocení 3. kola 13. ročníku:

 

Kategorie přípravka:

1. místo SDH Kšely

2. místo SDH Rostoklaty

3. místo SDH Tuchoraz

celkem 3 družstva

 

Kategorie mladší žáci:

1. místo SDH Kostelec nad Černými lesy

2. místo SDH Ratenice

3. místo SDH Kšely

celkem 5 družstev

 

Kategorie starší žáci:

1. místo SDH Bulánka

2. místo SDH Třebovle A

3. místo SDH Kostelec nad Černými lesy A

celkem 9 družstev

 

Kategorie ženy:

1. místo SDH Dolní Měcholupy

2. místo SDH Bulánka

3. místo SDH Rostoklaty

celkem 7 družstev

 

Kategorie muži:

1. místo SDH Bulánka

2. místo SDH Jindice

3. místo SDH Chotilsko

celkem 14 družstev

 

SDH z okresu Kolín, Kutná Hora, hl. m. Praha, Praha  - východ a Příbram:

Břežany II., Bulánka, Dolní Měcholupy, Horní Kruty, Horní Měcholupy, Chotilsko, Jindice, Klučov, Kostelec nad Černými lesy, Křížkový Újezdec, Kšely, Mančice, Plaňany, Ratenice, Rostoklaty, Třebovle, Tuchoraz a Zásmuky.

 

Fotografie jednotlivých SDH:

SDH Bulánka

SDH Horní Kruty

SDH Tuchoraz

 

Další URL:             www.facebook.com/podlipanskaliga   www.pl.firesport.eu

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer