slideshow 3slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 2slideshow 1

Maškarní bál Podlipanské ligy 2013

Podlipanská liga, o. s. ve spolupráci s SDH Klučov, za podpory Všeobecné zdravotní pojišťovny české republiky, SDH Český Brod, SDH Horní Měcholupy, SDH Kostelec nad Černými lesy, SDH Mančice, SDH Poříčany, SDH Ratenice & SDH Tuchoraz uspořádala v sobotu 19. ledna 2013 v klučovské sokolovně Maškarní bál Podlipanské ligy.

Po 14hod se v sokolovně sešli ti nejmenší, aby si zatancovali a zasoutěžili v programu připraveném pořadateli a čtyřmi hasičskými klauny. Cenu za nejhezčí masku si zasloužily všechny děti, a proto si také každé odneslo drobné dárky od VZP ČR.

Ve večerních hodinách se v sokolovně sešli dospělí, kteří se vrátili do dětských let a v nejrůznějších převlecích se za doprovodu již osvědčené kapely Bumerang pobavili a protancovali až do druhé hodiny ranní. Součástí večera bylo hlasování o nejlepší masku jednotlivce, skupiny a speciálního uznání. Zde zabodovali hasiči z Ratenic, kteří se umístili ve všech třech kategoriích - se stejným počtem bodů v jednotlivcích se umístila maska popelnice a bojler, cenu za skupinu a cenu speciálního uznání si odnesli bobisti z Jamaiky.

fotografie z maškarního bálu pro děti: na facebooku   *   na rajčeti

fotografie z maškarního bálu pro dospělé: na facebooku * na rajčetiPřílohaVelikost
PDF icon plakát.pdf390.92 KB

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer