slideshow 7slideshow 8slideshow 6slideshow 5slideshow 4slideshow 3slideshow 2slideshow 1

Výzva pro zájemce

Podlipanská liga, o. s. na základě jednání Rady ligy, konaného dne 18. listopadu 2014, zahajuje evidenci zájemců o účast v 15. ročníku Podlipanské ligy.

V případě že máte zájem se zapojit do celoročního hodnocení soutěže a chcete se zúčastnit jednání ke Stanovám Podlipanské ligy, platných pro r. 2015 kontaktujte nás

s uvedením

- názvu SDH
   
- kategorie, ve které by měl Váš sbor zastoupení

- jedné kontaktní osoby, která bude zástupcem Vašeho SDH. Tato osoba bude prostředníkem mezi PL a Vaším SDH, je tedy nutné, aby měla přístup na internet. Této osobě bude e-mailem zasílána veškerá korespondence – informace o jednáních, žádosti o vyjádření v případě řešení nějakých problémů (případně akcí - plesu atd.), pozvánky na jednotlivá kola ligy a následně výsledky z nich. Prosíme tedy o zaslání jména, e-mailu a telefonního čísla Vámi zvoleného zástupce Vašeho SDH.

Rozdělení a hodnocení nově otevřené kategorie dorostu (dorci, dorky, smíšené družstvo) bude řešena dle evidovaného zájmu na samostatné schůzce s vedoucími přihlášených družstev.

Informace o soutěžích Podlipanské ligy naleznete na webu ligy na adrese www.podlipanskaliga.cz, na Facebooku na adrese www.facebook.com/Podlipanskaliga případně na stránkách Fire Sportu www.pl.firesport.eu

Přihlášení do evidence zájemců nezakládá povinnost účastnit se 15. ročníku Podlipanské ligy, slouží pouze pro získání kontaktů pro zaslání pozvánky na první schůzku Podlipanské ligy v r. 2015.


za Podlipanskou ligu, o. s.

 

Lída Voslářová, předseda
Podlipanská liga, o. s.

 

- výzva pro pořadatele
- termíny soutěží
- evidence zájemců

 

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer