slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 5slideshow 4slideshow 3slideshow 2slideshow 1

Ples ligy 2015 - vstupenky

Informace k prodeji vstupenek:

Vstupenky v hodnotě 150 Kč jsou v prodeji od soboty 05.09.2015 (soutěž v Ratenicích).

Zástupci pořádajících SDH a SDH, kteří jsou členy ligy si mohou na základě žádosti zapůjčit požadovaný počet vstupenek proti podpisu. Jejich úhrada či případné navrácení neprodaných vstupenek proběhne nejpozději v sobotu 19.09.2014 na závěrečné soutěži v Kostelci nad Černými lesy. Zapůjčení na delší období pouze po individuální dohodě.

Předprodej vstupenek končí 10.10.2015. Po tomto termínu se uzavírá rezervace sálu a vstupenky bude možné zakoupit až na místě.

Vrácení vstupenek je možné pouze do 10.10.2015, poté jen po individuální dohodě a ze závažných důvodů. Vrácením vstupenky zaniká nárok na rezervaci místa.

Zodpovědné osoby za prodej vstupenek: Aneta Nouzovská, SDH Poříčany a Lída Voslářová, SDH Český Brod, případně nás kontaktujte přes e-mail info(zavináč)podlipanskaliga.cz, nebo přes zprávu na Facebooku.

 

Informace k rezervaci míst:

Rezervace míst je platná pouze proti platné vstupence a platí max do 20:30hod.

Pořadí, v jakém budou rezervace míst udělovány:

1) pořadatelé a partneři plesu

2) SDH, kteří jsou členi 15. ročníku Podlipanské ligy

3) SDH, kteří se zúčastnili 15. ročníku Podlipanské ligy

4) ostatní SDH

5) veřejnost

Členy jednotlivých SDH žádáme, z důvodu jednodušší rezervace míst, aby si lístky zakoupili u zástupce svého SDH který bude mít vstupenky zapůjčené. Pokud nebude výslovná žádost na rezervaci místa mimo členy SDH, budeme se snažit umístit členy jednotlivých SDH k sobě, aby byli hezky pohromadě :) Seznam jednotlivých zástupců zde bude průběžně aktualizován.

Vzhledem k minulým ročníkům Vás musíme informovat, že ač je Sokolovna Zásmuky největším sálem ve Středočeském kraji, tak i zde je kapacita omezena. Omlouváme se, pokud nebudeme moci vyhovět všem požadavkům.

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer