slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 5slideshow 4slideshow 3slideshow 2slideshow 1

Ples ligy 2016 - vstupenky

PŘEDPRODEJ UKONČEN, DALŠÍ VSTUPENKY BUDOU K DISPOZICI NA MÍSTĚ. SEZENÍ JIŽ JEN NA BALKÓNĚ.

Informace k prodeji vstupenek:

Vstupenky v hodnotě 150 Kč jsou v prodeji od soboty 03.09.2016 (soutěž v Ratenicích).

Zástupci pořádajících SDH a SDH, kteří jsou členy ligy si mohou na základě žádosti zapůjčit požadovaný počet vstupenek proti podpisu. Jejich úhrada či případné navrácení neprodaných vstupenek proběhne nejpozději v sobotu 17.09.2016 na závěrečné soutěži v Kostelci nad Černými lesy. Zapůjčení na delší období pouze po individuální dohodě.

Předprodej vstupenek končí 30.09.2016. Po tomto termínu se uzavírá rezervace sálu a vstupenky bude možné zakoupit až na místě.

Vrácení vstupenek je možné pouze do 30.09.2016, poté jen po individuální dohodě a ze závažných důvodů. Vrácením vstupenky zaniká nárok na rezervaci místa.

Zodpovědná osoba za prodej vstupenek: Aneta Nouzovská, SDH Poříčany, případně nás kontaktujte přes e-mail info(zavináč)podlipanskaliga.cz, nebo přes zprávu na Facebooku.
 
Informace k rezervaci míst:
Rezervace míst je platná pouze proti platné vstupence a platí max do 20:30hod.
Pořadí, v jakém budou rezervace míst udělovány:
1) pořadatelé a partneři plesu
2) SDH, kteří jsou členy 16. ročníku Podlipanské ligy
3) SDH, kteří se zúčastnili 16. ročníku Podlipanské ligy
4) ostatní SDH
5) veřejnost

Členy jednotlivých SDH žádáme, z důvodu jednodušší rezervace míst, aby si lístky zakoupili u zástupce svého SDH který bude mít vstupenky zapůjčené. Pokud nebude výslovná žádost na rezervaci místa mimo členy SDH, budeme se snažit umístit členy jednotlivých SDH k sobě, aby byli hezky pohromadě :)

V případě zjištění, že jsou veřejnosti prodávány vstupenky s rezervací určené pro SDH, případně bude z jednoho SDH vyšší počet vstupenek, vyhrazujeme si právo počet míst rozdělit (část sál, část balkon).

Vzhledem k minulým ročníkům Vás musíme informovat, že i v kolínském Městském společenském domě je kapacita omezena. Omlouváme se, pokud nebudeme moci vyhovět všem požadavkům.

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer