slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 5slideshow 4slideshow 3slideshow 2slideshow 1

Ples ligy 2017 - vstupenky

Informace k prodeji vstupenek:

Vstupenky v hodnotě 150 Kč budou v prodeji od soboty 26.08.2017 (soutěž v Třebovli).

Zástupci pořádajících SDH si mohou zapůjčit požadovaný počet vstupenek proti podpisu. Jejich úhrada či případné navrácení neprodaných vstupenek proběhne nejpozději v sobotu 23.09.2017 na závěrečné soutěži v Kostelci nad Černými lesy. Zapůjčení na delší období vzhledem ke změně v prodeji nebude umožněno. Vrácení vstupenek je možné do stejného termínu, vrácením vstupenky zaniká nárok na rezervaci místa. V závažném případě bude řešeno přímo s A. Nouzovskou, která bude pro případ vyprodání vstupenek evidovat další zájemce a vstupenky jim přenechá.

Ostatní zástupci zájemců o vstupenky - nepořádající SDH 17. ročníku PL, ostatní SDH, veřejnost - prosím o nahlášení počtu požadovaných vstupenek od 26.08.2017 Anetě Nouzovské, tak aby mohla zaevidovat. Zapůjčovány tentokráte NEBUDOU, abychom předešli situaci že by byly prodané vstupenky pouze do některých sborů a na jiné by se nedostalo. Ti co budou mít vstupenky pouze na stání budou o této skutečnosti informováni v okamžiku prodeje.

Předprodej vstupenek končí 30.09.2017. Po tomto termínu se uzavírá rezervace sálu a vstupenky - budou-li nějaké k dispozici - bude možné zakoupit až na místě.

Zodpovědná osoba za prodej vstupenek: Aneta Nouzovská, SDH Poříčany, případně nás kontaktujte přes e-mail info(zavináč)podlipanskaliga.cz, nebo přes zprávu na Facebooku.
 
Informace k rezervaci míst:
Rezervace míst je platná pouze proti platné vstupence a platí max do 20:00hod.
Pořadí, v jakém budou rezervace míst udělovány:
1) pořadatelé a partneři plesu
2) SDH, kteří jsou členy 17. ročníku Podlipanské ligy
3) SDH, kteří se zúčastnili 17. ročníku Podlipanské ligy
4) ostatní SDH
5) veřejnost

Pronajímatel Sokolovny zásadně omezil kapacitu sálu a určil počet míst na sezení a stání. Cena vstupenek je dle rozhodnutí Valné hromady Podlipanské ligy, z. s. jednotná. Berte prosím na vědomí, že po vyčerpání míst k sezení budou v prodeji vstupenky na stání (pravděpodobně od bodu 4).

Členy jednotlivých SDH žádáme, z důvodu jednodušší rezervace míst, aby si lístky zakoupili u zástupce svého SDH, který bude mít vstupenky zapůjčené. Pokud nebude výslovná žádost na rezervaci místa mimo členy SDH, budeme se snažit umístit členy jednotlivých SDH k sobě, aby byli hezky pohromadě :)

V případě zjištění, že jsou veřejnosti prodávány vstupenky s rezervací určené pro SDH, případně bude z jednoho SDH vyšší počet vstupenek, vyhrazujeme si právo počet míst rozdělit (část sál, část balkon, stání apod).

Omlouváme se, pokud nebudeme moci vyhovět všem požadavkům.

 

Závěrečné shrnutí:

viz bod 1) 
Předprodej vstupenek či jejich zapůjčení POŘÁDAJÍCÍM SDHod 26.08.2017
Úhrada či navrácení (ne)prodaných vstupenek od POŘÁDAJÍCH SDHdo 23.09.2017
  
viz bod 2,3) 
Evidence počtu vstupenek od nepořádajících SDH 17. ročníkuod 26.08.2017
Úhrada vstupenek od nepořádajících SDH 17. ročníku23.09.2017
  
viz bod 4) 
Evidence počtu vstupenek od ostatních SDHod 26.08.2017
Úhrada vstupenek od ostatních SDH (po ukončení předchozího prodeje)23.09. - 30.09.2017
  
viz bod 5) 
Prodej vstupenek pro veřejnost (v případě že budou)24.09. - 30.09.2017

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer