slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 4slideshow 3slideshow 2slideshow 1

Výzva pro zájemce

Podlipanská liga, z. s. na základě rozhodnutí Rady ligy ze dne 3. ledna 2018 zahajuje evidenci zájemců o účast v 18. ročníku Podlipanské ligy.

V případě že máte zájem se zapojit do celoročního hodnocení soutěže, kontaktujte nás e-mailem na info(zavináč)podlipanskaliga.cz s uvedením

- názvu SDH
   
- kategorie, ve které by měl Váš sbor zastoupení

- jedné kontaktní osoby, která bude zástupcem Vašeho SDH. Tato osoba bude prostředníkem mezi PL a Vaším SDH, je tedy nutné, aby měla přístup na internet. Této osobě bude e-mailem zasílána veškerá korespondence – informace o jednáních, žádosti o vyjádření v případě řešení nějakých problémů (případně akcí - plesu atd.), pozvánky na jednotlivá kola ligy a následně výsledky z nich. Prosíme tedy o zaslání jména, e-mailu a telefonního čísla Vámi zvoleného zástupce Vašeho SDH.

Informace o soutěžích Podlipanské ligy naleznete na webu ligy, na Facebooku, případně na stránkách Fire Sportu.

Přihlášení do evidence zájemců nezakládá povinnost účastnit se 18. ročníku Podlipanské ligy, slouží pouze pro získání kontaktů pro zaslání pozvánky na první schůzku Podlipanské ligy v r. 2018. Tato schůzka se uskuteční na přelomu měsíce února/března 2018, pokud se tedy chcete jednání ke Stanovám Podlipanské ligy platných pro r. 2018 zúčastnit, oznamte nám svůj zájem do 15. února 2018.

Závazné přihlášení spojené s úhradou členského příspěvku bude jako obvykle až v dubnu na Valné hromadě.


Za Podlipanskou ligu, z. s.

 

Lída Voslářová, v. r.
předseda
Podlipanská liga, z. s.

 

- výzva pro pořadatele a termíny soutěží
- evidence zájemců

Pravidla platná v r. 2017 naleznete zde.

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer