slideshow 2slideshow 3slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 1

Ples 2019

V sobotu 19. října 2019 jsme v již tradičně v zásmucké sokolovně zakončili uplynulou sezónu společným Hasičským plesem Podlipanské ligy.

Přípravy plesu probíhaly průběžně již od ukončení plesu předchozího. Vzhledem k tomu, že dvě členky „plesového výboru“ rozšířily své rodiny o nové členy a my tak mezi námi o letních prázdninách přivítali Filípka s Matýskem, přibrali jsme mezi sebe další posilu. Nově se k nám přidala Květa Sládková, které tímto děkujeme za její ochotu zapojit se  do příprav.

Nemůžeme opomenout ani další, kteří nám nabídli svou pomoc, či na které jsme se obrátili sami a zneužili tak jejich vstřícnosti z předchozích let. Nejmenujeme, neradi bychom na někoho neúmyslně zapomněli, nicméně věříme, že oni vědí. Děkujeme!

O přípravu sálu se opět postarala zásmucká parta, nově jsme také připravili fotokoutek. O zahájení se postaral Pepa Tuláček z SDH Ovčáry, který zde současně požádal o hlasování v anketě Dobrovolní hasiči roku 2019 (info zde). Večerem nás premiérově provázela kapela 4G Hudba, Kutná Hora.

Naše pozvání přijali i zástupci Okresních sdružení hasičů družstev zapojených do 19. ročníku Podlipanské ligy. Za OSH Kolín starostka Kamila Havlínová, za OSH Praha – východ manželé Šafránkovi a za OSH Praha - západ starosta Josef Myslín.

Program večera byl stejný jako u plesů předchozích, nechybělo společné focení ani tombola. Ta byla i v letošním roce plná pěkných cen, pořízených nejen z prostředků ligy, ale hlavně díky partnerům plesu, sponzorům a spolupořádajícím sborům.

Věřime, že se většina přítomných dobře bavila a všichni domů odcházeli dobře naladěni.

Za pořadatele

Lída Voslářová
předseda
Podlipanská liga, z. s.
 
Pořadatelé plesu:
SDH Český Brod * SDH Horní Kruty * SDH Klučov * SDH Kostelec nad Černými lesy * SDH Kšely * SDH Nové Jirny * SDH Ovčáry * SDH Radovesnice I  * SDH Ratenice * SDH Rostoklaty * SDH Tuchoraz * SDH Zásmuky

Mediální partner:    
Požáry.cz

Partneři plesu: 
Jaroslav Hýna * JiriVana.net * Plzeňský prazdroj, a. s. * Sabe, spol. s r. o.  * Šmíd Miroslav * Würth, spol. s r.o.

Hmotné ceny a poukázky do tomboly darovali:
Jaroslav Hýna * JiriVana.net * Plzeňský prazdroj, a. s. * Sabe, spol. s r. o.  * Šmíd Miroslav * Würth, spol. s r.o.

Hellerovi * Machová Michaela * Iveta Rysová

a pořádající:
Podlipanská liga, z. s. a SDH Český Brod, SDH Horní Kruty, SDH Klučov, SDH Kostelec nad Černými lesy, SDH Kšely, SDH Nové Jirny, SDH Ovčáry, SDH Radovesnice I , SDH Ratenice, SDH Rostoklaty, SDH Tuchoraz, SDH Zásmuky
Účast hostů z OSH Kolín, dále účast hostů - členů jednotlivých SDH ze Středočeského kraje - okresu Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Praha - západ a Hl. město Praha :
Brník, Bulánka, Církvice, Červený Hrádek, Český Brod, Čisovice, Dobré Pole, Horní Kruty, Horní Měcholupy, Klučov, Kostelec nad Černými lesy, Kounice, Kšely, Lžovice, Malotice, Mančice, Nové Jirny, Ovčáry, Radovesnice I, Ratenice,  Rostoklaty, Sendražice, Starý Kolín, Štítary, Třebovle, Tuchoraz, Uhlířské Janovice, Velenka a Zásmuky

Trochu čísel: 
   12  spolupořadatelů (SDH)
    1  mediální partner
    6  partnerů plesu
    3  další sponzoři
304  vstupenek prodaných v předprodeji
  81  vstupenek, zakoupených na místě
  27  uplatněných volných vstupenek
celkový počet hostů byl 412 z 29 SDH
400 cen v tombole

Průběžné info k přípravám plesu zde.
Fotogalerie na Facebooku.

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer