slideshow 2slideshow 3slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 1

Výzva pro zájemce

Podlipanská liga, z. s. na základě rozhodnutí Rady ligy ze dne 16. ledna 2020 zahajuje ode dne 27. ledna 2020 evidenci zájemců o účast ve 20. ročníku Podlipanské ligy.

V případě že máte zájem se zapojit do celoročního hodnocení, do kterého budou převzaty výsledky pořadatelů jednotlivých soutěží, kontaktujte nás e-mailem na info(zavináč)podlipanskaliga.cz s uvedením

- názvu SDH
 
- kategorie, ve které by měl Váš sbor zastoupení

- jedné kontaktní osoby, která bude zástupcem Vašeho SDH. Tato osoba bude prostředníkem mezi PL a Vaším SDH, je tedy nutné, aby měla přístup na internet. Této osobě bude e-mailem zasílána veškerá korespondence – informace o jednáních, žádosti o vyjádření v případě řešení nějakých problémů (případně akcí - plesu atd.), pozvánky na jednotlivá kola ligy a následně výsledky z nich. Prosíme tedy o zaslání jména, e-mailu a telefonního čísla Vámi zvoleného zástupce Vašeho SDH.

Informace o soutěžích Podlipanské ligy naleznete na webu ligy, na Facebooku, případně na stránkách Fire Sportu.

Přihlášení do evidence zájemců nezakládá povinnost účastnit se 20. ročníku Podlipanské ligy, slouží pouze pro získání kontaktů pro zaslání pozvánky na první schůzku Podlipanské ligy v r. 2020. Tato schůzka se uskuteční na počátku měsíce března 2020, pokud se tedy chcete jednání ke Stanovám Podlipanské ligy platných pro r. 2020 zúčastnit, oznamte nám svůj zájem do konce února 2020.

Závazné přihlášení spojené s úhradou členského příspěvku bude jako obvykle až v dubnu na Valné hromadě.


Za Podlipanskou ligu, z. s.

 

Lída Voslářová, v. r.
předseda
Podlipanská liga, z. s.

 

- výzva pro pořadatele a termíny soutěží
- evidence zájemců

Pravidla platná v r. 2019 naleznete zde.

PřílohaVelikost
Image icon PF 2020.jpg109.28 KB

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer