slideshow 1slideshow 2slideshow 3slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8

Výzva pro zájemce

DOPLNĚNA AKTUÁLNÍ INFORMACE K 15.02.2021

Podlipanská liga, z. s. na základě rozhodnutí Rady ligy ze dne 22. června 2020 zahajuje ode dne 2. ledna 2021 evidenci zájemců o účast ve 20. ročníku Podlipanské ligy.

V případě že máte zájem se zapojit do celoročního hodnocení, do kterého budou převzaty výsledky pořadatelů jednotlivých soutěží, kontaktujte nás e-mailem na info(zavináč)podlipanskaliga.cz s uvedením

- názvu SDH
 
- kategorie, ve které by měl Váš sbor zastoupení

- jedné kontaktní osoby, která bude zástupcem Vašeho SDH. Tato osoba bude prostředníkem mezi PL a Vaším SDH, je tedy nutné, aby měla přístup na internet. Této osobě bude e-mailem zasílána veškerá korespondence – informace o jednáních, žádosti o vyjádření v případě řešení nějakých problémů (případně akcí - plesu atd.), pozvánky na jednotlivá kola ligy a následně výsledky z nich. Prosíme tedy o zaslání jména, e-mailu a telefonního čísla Vámi zvoleného zástupce Vašeho SDH.

Informace o soutěžích Podlipanské ligy naleznete na webu ligy, na Facebooku, případně na stránkách Fire Sportu.

Přihlášení do evidence zájemců nezakládá povinnost účastnit se 20. ročníku Podlipanské ligy, slouží pouze pro získání kontaktů pro zaslání pozvánky na první schůzku Podlipanské ligy v r. 2021. Tato schůzka se uskuteční na počátku měsíce března 2021, pokud se tedy chcete jednání ke Stanovám Podlipanské ligy platných pro r. 2021 zúčastnit, oznamte nám svůj zájem do konce února 2021.

Závazné přihlášení spojené s úhradou členského příspěvku bude jako obvykle až v dubnu na Valné hromadě.

Upozorňujeme, že veškeré termíny schůzek, Valné hromady i jednotlivých soutěží budou v souladu s aktuálním opatřením okolo COVID-19 (např. Nouzového stavu vyhlášeného v České republice či vydaným  Opatřením ze strany SH ČMS). Jsou tedy pravděpodobné průběžné změny v jednotlivých termínech, o všem budou pořadatelé i zájemci o účast řádně informováni.

 

Za Podlipanskou ligu, z. s.

Lída Voslářová, v. r.

předseda
Podlipanská liga, z. s.

 

výzva pro pořadatele a termíny soutěží
evidence zájemců

Pravidla platná v r. 2019 naleznete zde.

AKTUÁLNÍ INFORMACE K 15.02.2021

Po projednání Radou spolku Podlipanská liga, z. s. ze dne 15.02.2021 informujeme, že termín schůzky zájemců o pořádání soutěže a zástupců SDH předběžně přihlášených soutěžních družstev 20. ročníku Podlipanské ligy bude zveřejněn až době, kdy to veškerá nařízení a opatření spojená s COVID-19 dovolí.
Děkujeme za dosavadní přízeň a věříme, že se v letošním roce přeci jen setkáme.

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer