slideshow 1slideshow 2slideshow 3slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8

Výzva pro zájemce

Podlipanská liga, z. s. na základě rozhodnutí Rady ligy ze dne 28. října 2021 zahajuje ode dne 2. listopadu 2021 evidenci zájemců o účast ve 20. ročníku Podlipanské ligy.

V případě že máte zájem se zapojit do celoročního hodnocení, do kterého budou převzaty výsledky pořadatelů jednotlivých soutěží, kontaktujte nás e-mailem na info(zavináč)podlipanskaliga.cz s uvedením

- názvu SDH
 
- kategorie, ve které by měl Váš sbor zastoupení

- jedné kontaktní osoby, která bude zástupcem Vašeho SDH. Tato osoba bude prostředníkem mezi PL a Vaším SDH, je tedy nutné, aby měla přístup na internet. Této osobě bude e-mailem zasílána veškerá korespondence – informace o jednáních, žádosti o vyjádření v případě řešení nějakých problémů (případně akcí - plesu atd.), pozvánky na jednotlivá kola ligy a následně výsledky z nich. Prosíme tedy o zaslání jména, e-mailu a telefonního čísla Vámi zvoleného zástupce Vašeho SDH.

Informace o soutěžích Podlipanské ligy naleznete na webu ligy, na Facebooku, případně na stránkách Fire Sportu.

Přihlášení do evidence zájemců nezakládá povinnost účastnit se 20. ročníku Podlipanské ligy, slouží pouze pro získání kontaktů pro zaslání pozvánky na první schůzku Podlipanské ligy v r. 2022. Tato schůzka se uskuteční na počátku měsíce února 2022, pokud se tedy chcete jednání ke Stanovám Podlipanské ligy platných pro r. 2022 zúčastnit, oznamte nám svůj zájem do konce ledna 2021.

Závazné přihlášení spojené s úhradou členského příspěvku bude jako obvykle až v dubnu na Valné hromadě.

Upozorňujeme, že veškeré termíny schůzek, Valné hromady i jednotlivých soutěží budou v souladu s aktuálním opatřením okolo COVID-19. Jsou tedy pravděpodobné průběžné změny v jednotlivých termínech, o všem budou pořadatelé i zájemci o účast řádně informováni.

 

Za Podlipanskou ligu, z. s.

Lída Voslářová, v. r.

předseda
Podlipanská liga, z. s.

 

výzva pro pořadatele a termíny soutěží
evidence zájemců

Pravidla platná v r. 2019 naleznete zde.

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer