slideshow 8slideshow 7slideshow 6slideshow 5slideshow 4slideshow 3slideshow 2slideshow 1

Partneři 14. ročníku Podlipanské ligy

aktualizace 19.03.2014

Aby účast pro družstva zapojená do celoročního hodnocení Podlipanské ligy byla zajímavá nejen tím, že vyhrají daný ročník, snažíme se je motivovat i cenami pro vítěze. 

Jsme rádi, že Vám nyní můžeme představit partnery 14. ročníku Podlipanské ligy.. i s tím, že budou tyto údaje pravděpodobně ještě aktualizovány :) 

A našim partnerům děkujeme za přízeň!

 

JiriVana.NET

Výstavba firemních i domácích počítačových sítí, služby v oblasti internetové telefonie, poradenství ve výběru a realizace satelitního příjmu HD televize, dodávky a servis počítačů a příslušenství, možnost proškolení základní práce s počítačem, návrh a realizace optických sítí.

Forma podpory: webhosting a grafické zpracování stránek

domluveno: r. 2012

URL: www.jirivana.net

 

OSH Kolín

Na základě rozhodnutí Výkonného výboru Okresního sdružení hasičů Kolín ze dne 05.11.2013 jsme obdrželi  za naši činnost s mládeží finanční příspěvek ve výši 5.000,- Kč, který byl vzhledem k již ukončenému 13. ročníku převeden do letošního ročníku. Celá částka bude použita na nákup cen pro všechna dětská družstva v rámci celkové vyhodnocení ligy.

Forma podpory: finanční obnos

Domluveno: 12/2013

URL: www.oshkolin.cz

 

SDHplus, s. r. o.

Internetový obchod pro hasiče, který nabízí široký sortiment hasicí techniky. Dále nabízí využití zkušebního zařízení pro všechny typy hasičských stříkaček, plovoucích, kalových a ponorných čerpadel, kde lze zjistit zobrazení průtoku v závislosti na otáčkách motoru, polohy škrtícího ventilu (tlaku) na čase včetně zobrazení času vody na rozdělovači a výstřik na proudnicích.

Forma podpory: dárkové poukázky

Domluveno: 1/2014

URL: www.sdhplus.cz

 

Bison Sportswear

Pohodlný výběr a objednání výroby dresů na profesionální úrovni. V internetovém obchodě si můžete prohlédnout předpřipravené designy, vyžádat si cenovou kalkulaci, nebo si nechat zdarma připravit grafický návrh.

Forma podpory: hmotné ceny

Domluveno: 2/2014

URL: www.bison.cz

 

SABE, s. r. o.

Prodejce nejširší nabídky sportovních trofejí - rozsáhlý sortiment obsahuje nejen sportovní poháry, medaile a diplomy, k dispozici je celá řada dalších ocenění. Jedná se například o kovové plakety s barevným potiskem, ucelenou nabídku skleněných plaket nebo účastnické ceny.

Forma podpory: dárkové poukázky

Domluveno: 2/2014

URL: www.sabe.cz

Pozn.: partner ligy od r. 2012

 

TEPfaktor – Vinterhall s.r.o.

TEPfaktor, sportovně-zábavné centrum inspirované televizní soutěží Pevnost Boyard. V TEPfaktoru čeká na návštěvníky jedinečná zábava, dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer. Ve hře týmy dvou až pěti osob řeší dvacet fyzických a také logických úkolů, které prověří vytrvalost, souhru týmu, odvahu, odhodlání a zápal pro hru. Při úspěšném zdolání úkolů získají indicie, díky kterým můžou otevřít jedenadvacátou „zlatou“ komnatu s posledním úkolem a cennou výhrou.

Forma podpory: dárkové poukázky

Domluveno: 2/2014

URL: www.tepfaktor.cz

 

PřílohaVelikost
PDF icon Bison propagace hasici 2014.pdf192.52 KB

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer