slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 3slideshow 2slideshow 1

13.09.2014 Kostelec nad Černými lesy

Kostelečtí pravděpodobně uplatili „toho tam nahoře“ a k překvapení a radosti všech jim na jejich soutěži nepršelo. A že ji pořádali oni byla skutečně výhra, protože být jinde než u nich na umělce, mohli bychom místo požárních útoků pořádat zápasy v bahně..

I na tuto soutěž se sjelo velké množství dětských družstev, avšak díky startu ze tří základen se start kategorie žen a mužů posunula jen o hodinu. A žáci opět předvedli, že jejich výkony jdou jen dopředu. Hlavně ti bulánečtí, kteří vyslyšeli přání Radka Žyly, který jim přál aby tu třináctku konečně pokořili – a stalo se. Svůj pokus dokončili v čase 13:91 sec. Patří jim velká gratulace a družstvům mužů malé rýpnutí, že rekord v jejich kategorii platí již dva roky.. J

V jejich kategorii se o třetí místo dělili dvě družstva – SDH Klučov a SDH Písková Lhota, kteří dosáhli shodného času 20:53 sec. Dle pravidel ligy o pořadí rozhodl druhý čas, který určil že si pohár odveze SDH Písková Lhota.

Výsledky ze soutěžního dne najdete nejen v příloze, ale také na Fire Sportu, stejně tak jako průběžné hodnocení 14. ročníku Podlipanské ligy (muži, ženy - 5 časů; žáci, přípravka - 4 časy).

V sobotu 20.09.2014 nás v Poříčanech čeká poslední, závěrečné kolo 14. ročníku Podlipanské ligy. Dle průběžného hodnocení můžeme očekávat, že se medailové pozice můžou ještě změnit.. přejeme všem, kteří na soutěž jedou, aby si ji užili ať už jim jejich představy o umístění vyjdou nebo ne.

Upozorňujeme, že vyhodnocení sobotní poříčanské soutěže všech kategorií proběhne až na závěr, tedy po ukončení všech soutěžních pokusů. Kategorie mužů a žen tedy budou mít možnost sledovat požární útoky dětí, protože ti jdou (aby na ně čekání nebylo tak dlouhé) výjimečně až odpoledne. Po tomto vyhodnocení bude následovat celkové vyhodnocení 14. ročníku Podlipanské ligy. Žádáme, aby ta družstva, která na soutěž nepojedou, poslali na slavnostní nástup alespoň své zástupce.

Závěrem jen malá rada, ve znamení hesla „gumičky kam se podíváš“ – zkontrolujte si při přípravě základny půlspojky, proudnice a pokud to půjde, propláchněte hadice. Víme, jakou neplechu dokáží ty gumičky z umělky, které jsou prostě všude..

 

 

Vyhodnocení 10. kola 14. ročníku Podlipanské ligy:

 

kategorie přípravka

1. místo - SDH Ovčáry B

2. místo - SDH Ovčáry A

3. místo - SDH Sloup

celkem 6 družstev

 

kategorie mladší žáci

1. místo - SDH Plaňany A

2. místo - SDH Kšely

3. místo – SDH Kostelec nad Černými lesy

celkem 11 družstev

 

kategorie starší žáci

1. místo - SDH Bulánka

2. místo - SDH Kostelec nad Černými lesy 

3. místo – SDH Třebovle A

celkem 9 družstev

 

kategorie ženy

1. místo - SDH Zásmuky

2. místo - SDH Bulánka

3. místo - SDH Kostelec nad Černými lesy

celkem 8 družstev

 

kategorie muži

1. místo - SDH Horní Měcholupy

2. místo - SDH Zásmuky

3. místo - SDH Písková Lhota

celkem 11 družstev

 

Mimo soutěž - kategorie smíšení dorost

1. místo - SDH Kostelec nad Černými lesy

2. místo - SDH Třebovle

3. místo – SDH Kšely

 

SDH z okresu Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ a hl. m. Praha:

Bulánka, Dobré Pole, Horní Měcholupy, Jindice, Klučov, Kostelec nad Černými lesy, Křížkový Újezdec, Kšely, Ovčáry, Plaňany, Písková Lhota, Poříčany, Sloup, Třebovle, Tuchoraz a Zásmuky.

 

Fotogalerie jednotlivých SDH:

SDH Kostelec nad Černými lesy prostřednictvím Fservis.cz

 

průběžně doplňováno

 

 

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer