slideshow 1slideshow 2slideshow 3slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8

Ples ligy 2014 - vstupenky

Informace k prodeji vstupenek:

Vstupenky v hodnotě 150 Kč jsou v prodeji od soboty 13.09.2014 (soutěž v Kostelci nad Černými lesy).

Zástupci pořádajících SDH a SDH, kteří jsou členy ligy si mohou na základě žádosti zapůjčit požadovaný počet vstupenek proti podpisu. Jejich úhrada či případné navrácení neprodaných vstupenek proběhne nejpozději v sobotu 20.09.2014 na závěrečné soutěži v Poříčanech. Zapůjčení na delší období pouze po individuální dohodě. 

Předprodej vstupenek končí 10.10.2014. Po tomto termínu se uzavírá rezervace sálu a vstupenky bude možné zakoupit až na místě. 

Vrácení vstupenek je možné pouze do 10.10.2014, poté jen po individuální dohodě a ze závažných důvodů. Vrácením vstupenky zaniká nárok na rezervaci místa.

Zodpovědné osoby za prodej vstupenek: Iveta Frumarová, SDH Poříčany a Lída Voslářová, SDH Český Brod, případně nás kontaktujte přes e-mail info(zavináč)podlipanskaliga.cz, případně přes zprávu na Facebooku.

 

Informace k rezervaci míst:

Rezervace míst je platná pouze proti platné vstupence a platí max do 20:30hod. 

Pořadí, v jakém budou rezervace míst udělovány:

1) pořadatelé plesu a sponzoři 

2) SDH, kteří jsou členi 14. ročníku Podlipanské ligy

3) SDH, kteří se zúčastnili 14. ročníku Podlipanské ligy

4) ostatní SDH

5) veřejnost

 

Členy jednotlivých SDH žádáme, z důvodu jednodušší rezervace míst, aby si lístky zakoupili u zástupce svého SDH který bude mít vstupenky zapůjčené. Pokud nebude výslovná žádost na rezervaci místa mimo členy SDH, budeme se snažit umístit členy jednotlivých SDH k sobě, aby byli hezky pohromadě :) Seznam jednotlivých zástupců zde bude průběžně aktualizován.

 

Vzhledem k minulým ročníkům Vás musíme informovat, že ač je Sokolovna Zásmuky největším sálem ve Středočeském kraji, tak i zde je kapacita omezena. Omlouváme se, pokud nebudeme moci vyhovět všem požadavkům.

 

 

 

 

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer