slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 4slideshow 3slideshow 2slideshow 1

Ples 2014

VI. Hasičský ples Podlipanské ligy je za námi. Co k němu říci??

Letošní příprava plesu začala poněkud pozvolna.. a ač jsme věděli o termínech, které bylo potřeba dodržet, malinko jsme se pozdrželi s vědomím, že to i přesto zvládneme. Tak jak se partneři plesu hlásili sami, některé spolupořádající sbory se vyjdřili až po opakovaném dotazování. V každém případě, po dvou měsících předběžných příprav, mohlo vše vypuknout v září tak, jak se očekávalo.

V září na soutěži v Kostelci nad Černými lesy začal předprodej vstupenek. K 10. říjnu se prodalo celých 392 ks, a to nejen mezi členy „ligových“ SDH, ale i mezi spřátelené sbory a širokou veřejnost. I přesto, že se o zásmucké Sokolovně říká, že má největší kapacitu ve Středočeském kraji – my už měli problém, kam hosty posadit. V předvečer plesu, kdy se připravoval sál a tombola, bylo po rozmístění všech rezervací dle zakoupených vstupenek a Volných vstupenek volných pouze osm míst, a to na balkóně.

V den konání plesu se po sedmé hodině večerní začali do Zásmuk sjíždět hosté – ať už svými dopravními prostředky, hasičskými tranzity či najatými autobusy. Na osmou hodinu byl tak sál již skoro zaplněn a nic nebránilo slavnostnímu zahájení v pořadí již šestého Hasičského plesu Podlipanské ligy. O to se, již tradičně, postaral místopředseda Podlipanské ligy, o. s. a zároveň starosta SDH Kostelec nad Černými lesy, pan Radek Žyla. Po přivítání všech přítomných hostů, poděkování partnerům plesu a vystoupení mažoretek z taneční skupiny Vergilio mohla už osvědčená kapela Bumerang začít hrát k tanci, a to jak jinak než s písní „Co jste hasiči“.

V průběhu večera překvapili svým dárkem hasiči z SDH Horní Měcholupy, kteří věnovali technické četě a rozhodčím, kteří zajišťují chod soutěží Podlipanské ligy, velký a velmi pěkný dort zobrazující disciplínu požární útok .

Na desátou hodinu byli všichni svoláni k focení na hromadnou fotografii a pak už jsme se mohli věnovat jen zábavě. V půl jedenácté byly prodávány tombolenky na tombolu, která čítala v symbolickém počtu 333 cen. Po malém přídavku skončil ples po třetí hodině ranní a všichni se tak mohli odebrat do svých domovů.

Hodnocení plesu je na samotných hostech, věřte, že organizátoři s tím měli nemálo práce. Snad se všem, i přes rozpačitý a pořadateli nedomluvený začátek (zapříčiněný nedomluvenou kulturní vsuvkou při vystoupení mažoretek), ples líbil.

Tak (snad?) příští rok opět nashledanou!
A abychom nezapomněli - termín příštího plesu je 17. říjen 2015!

Za organizátor(k)y plesu

L. Voslářová, předseda
Podlipanská liga, o. s.
www.podlipanskaliga.cz * www.pl.firesport.eu * www.facebook.com/podlipanskaliga

 

Pořadatelé plesu: 
SDH Bulánka, SDH Český Brod, SDH Horní Kruty, SDH Horní Měcholupy, SDH Kostelec nad Černými lesy, SDH Kšely, SDH Mančice, SDH Plaňany, SDH Poříčany, SDH Ratenice, SDH Rostoklaty a SDH Zásmuky

Mediální partneři: www.firesport.eu a www.pozary.cz
Partneři plesu:  Helle Auto, s. r. o., JiriVana.net, Šmíd Miroslav, Sabe, spol. s r. o., Krajský úřad Středočeského kraje, VPK Suchý, s. r. o.

Hmotné ceny a poukázky do tomboly dále darovali: McDonald's - restaurace Vrbová Lhota, Železářství Štěpán Sršeň, Malý Michal, Iveta Frumarová, Nouzovská Aneta, Voslářová Lída, členové SDH Kšely a pořadatelé plesu

Účast hostů z MSH Praha a OSH Kolín, dále účast hostů - členů jednotlivých SDH z okresu Havlíčkův Brod, Kolín a Hl. m. Praha: Bulánka, Český Brod, Dobré Pole, Drahobudice, Horní Kruty, Horní Měcholupy, Klučov, Kostelec nad Černými lesy, Křížkový Újezdec, Malotice, Mančice, Praha - Kunratice, Praha - Zbraslav, Poříčany, Radovesnice I, Ratenice, Rostoklaty, Třebovle, Tuchoraz, Tuklaty, Víska a Zásmuky.

Trochu čísel:  

12 spolupořadatelů (SDH)
 2 mediálních partneři
 6 partnerů plesu
 7 dalších sponzorů

392 vstupenek prodaných v předprodeji
 50 vstupenek, zakoupených na místě 
   8 uplatněných volných vstupenek (= 16 hostů)
celkový počet hostů byl 458 z 22 SDH

333 cen v tombole

Průběžné info k přípravám plesu bylo zde.

   
Odkaz na galerii:
Facebook – Podlipanská liga, o. s.
SDH Ratenice

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer