slideshow 1slideshow 2slideshow 3slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8

Hasičský ples Podlipanské ligy 2012

Sobota 20. října 2012 byla dnem na který netrpělivě čekala většina členů Podlipanské ligy, v Obecním domě v Radimi se konal náš společný Hasičský ples. A už zájem o předprodej vstupenek značil že to opět bude akce, na kterou se nezapomíná.

Dvěstěšedesát vstupenek prodaných v předprodeji, třicet hostů, partnerů a sponzorů plesu a další prodané vstupenky na místě znamenají v konečném čísle účast neuvěřitelných čtyřista lidí. Díky pořádajícím sborům, partnerům a sponzorům plesu i počet cen v tombole skončil na čísle čtyřista. Tak jako loňský rok největší boj byl o velkého plyšového Soptíka. Ovšem i další ceny stály za to - hasičské ceny jako jsou hasicí přístroje, detektory kouře, poukázky na nákup pohárů, požárová trička, dále soudky piva, poukázky na různé služby či zboží ale také sodastream, mikrověž, fotoaparát či kávovar.

O předtančení se postaraly děti z taneční skupiny FOR DANCE z Poříčan, večerem provázela již osvědčená kapela Bumerang.

Na ples se se sjeli příznivci hasičského sportu z celého širokého okolí. Mimo pořádající zde byli hosté z SDH Břežany II., SDH Drahobudice, SDH Jindice, SDH Klučov, SDH Kšely, SDH Poříčany, SDH Třebestovice, SDH Třebovle, SDH Tuchoraz, SDH Víska a HZS Zlínského kraje.

Hodnocení plesu je na každém z nás, ale ohlasy již během samotného večera svědčí o tom, že se opět vydařil. Někteří již plánují kdy a kde se bude konat ten příští, v pořadí již pátý. Ještě předtím nás ale čeká první Maškarní bál Podlipanské ligy, který bude nejen večer pro dospělé, ale hlavně odpoledne pro děti. Těšit se na něj můžeme v sobotu 26. ledna 2013 do Klučova.

Za pořádající a také za hlavní organizátorky plesu - Ivetu Frumarovou z SDH Poříčany, Alici Molákovou z SDH Ratenice, Anetu Nouzovskou z SDH Poříčany, Lucii Třešňákovou z SDH Plaňany a za sebe děkuji všem, kteří se plesu zúčastnili a bavili se snad tak dobře jako my :) Bylo nám potěšením vidět tu úžasnou atmosféru a to je pro nás tou největší odměnou. Děkujeme všem partnerům a sponzorům plesu, bez nichž by to také nešlo. Dětem ze skupiny FOR DANCE za krásné taneční vystoupení a kapele Bumerang za opět skvělou hudební produkci.

Tímto považujme 12. ročník Podlipanské ligy za důstojně ukončený.

 

Lída Voslářová, SDH Český Brod

 

Pořádající: Podlipanská liga, o. s. & SDH Bulánka, SDH Český Brod, SDH Dobré Pole, SDH Horní Kruty, SDH Horní Měcholupy, SDH Kostelec nad Černými lesy, SDH Mančice, SDH Plaňany, SDH Ratenice, SDH Rostoklaty, SDH Vrbčany a SDH Zásmuky.

Mediální partner plesu: Požáry.cz

Partneři plesu: Dräger Safety, s. r. o., KAS-OKNA, s. r. o., KAS-OKNA, s. r. o., Požární bezpečnost, s. r. o., Požární technika Komet, s. r. o., Sabe, s. r. o.

Sponzoři plesu: Bowling bar - Restaurant Siňorita - Pečky, Bowling Squash Sadská s. r. o., Casino Merkur, a. s., Cukrárna Fantazie - Pečky, Cukrárna M+Z Kašovi - Český Brod, Jana Červená - Poříčany, Klára Loukotová - Hospůdka na hřišti - Radim, Mc Donald´s -Vrbová Lhota, Michaela Votavová - Poříčany, Potraviny Bala - Radim, Restaurace a vinárna - Obecní dům - Radim, SH ČMS, Solná jeskyně Český Brod, Yeti studio - Český Brod a Zuziiii.cz.

odkaz na článek na Požáry.cz

odkaz na článek v Kolínském deníku

odkaz na stránky na facebooku - fotogalerii z plesu

odkaz na stránky na rajčeti - fotogalerii z plesu

 

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer