slideshow 3slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8slideshow 2slideshow 1

Rostoklaty 19. 05. 2012

Za slunečného počasí byl v sobotu 19. června 2012 zahájen 12. ročník Podlipanské ligy. Hlavním partnerem tohoto ročníku se stala Požární bezpečnost s. r. o., která věnuje hmotné ceny za celkové hodnocení soutěže. Soutěžící rovněž obdrží drobné ceny od Kolínské pobočky Všeobecné zdravotní pojišťovny. Finančně Podlipanskou ligu podpořilo Okresní sdružení hasičů Kolín a díky JiriVana.net jsou nově v provozu webové stránky www.podlipanskaliga.cz.

1. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy uspořádal SDH Rostoklaty. Soutěž byla velice dobře připravená, ať už šlo o podmínky nebo zázemí. Od osmé hodiny ranní se na místní hřiště sjížděla družstva z SDH Břežany II., Bulánka, Dobré Pole, Horní Kruty, Klučov, Kostelec nad Černými lesy, Mančice, Ratenice, Rostoklaty, Škvorec, Tuchoraz a Zásmuky. Zastoupení zde měly všechny kategorie – přípravka, žáci, ženy i muži.

První kolo odhalilo nedostatky, které se snad do příští soutěže odstraní tréninkem. Naprostá většina družstev, která nedokončila svůj pokus, pohořela na nedotažení hadic. Překvapení proudaře vodou dřív, než našrouboval proudnici, bylo také jednou z opakujících se chyb.

SDH Rostoklaty v rámci soutěžního dne zopakoval divácky atraktivní Rostoklatský rozstřel, kdy se z přihlášených družstev a pořadí určeném výsledky Podlipanské ligy mezi sebou utkali v systému play-off ti nejlepší. O první místo u žen bojovaly ženy z SDH Kostelec nad Černými lesy s SDH Rostoklaty a putovní pohár nakonec zůstal u domácích. U mužů došlo k souboji mezi SDH Horní Měcholupy a SDH Zásmuky, kdy velice těsně pohár získal SDH Zásmuky a spravil si tak reputaci po nepodařených výsledcích v rámci ligy.

2. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy se uskuteční v sobotu 16. června 2012 v Břežanech II.

 

Výsledky 1.  kola 12. ročníku Podlipanské ligy:

 

Kategorie přípravka:

1. místo - SDH Rostoklaty

2. místo – SDH Tuchoraz

mimo soutěž – SDH Dobré Pole

celkem 3 družstva

 

Kategorie žáci:

1. místo – SDH Bulánka

2. místo – SDH Kostelec nad Černými lesy „A“

3. místo – SDH Klučov „A“

celkem 8 družstev

 

Kategorie ženy:

1. místo – SDH Bulánka

2. místo – SDH Rostoklaty

3. místo – SDH Břežany II.

celkem 6 družstev

 

Kategorie muži:

1. místo – SDH Bulánka

2. místo – SDH Mančice „A“

3. místo – SDH Horní Měcholupy

celkem 11 družstev

 

Fotogalerie jednotlivých SDH:

SDH Tuchoraz

© Podlipanská liga | přihlášení do administrace

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer