slideshow 1slideshow 2slideshow 3slideshow 4slideshow 5slideshow 6slideshow 7slideshow 8

Chybová zpráva

• Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters ve funkci drupal_get_feeds() (řádek: 394 v souboru /var/www/clients/client5/web4/web/old/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /var/www/clients/client5/web4/web/old/includes/menu.inc).

15. 06. 2013 Bulánka

Za příjemné atmosféry a slunečného počasí uspořádal SDH Bulánka 5. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy. Soutěžní den netradičně zahájila kategorie mužů, kdy byly přední pozice jako již tradičně velmi vyrovnané. Nakonec si  pohár za první místo odvezli muži z SDH Jindice. V kategorii žen opět zvítězily ženy z SDH Dolní Měcholupy.

Odpoledne už patřilo dětem. I tento termín byl ve znamení školních výletů a tak byla soutěž poznamenaná menší účastí, stejně jako v předchozím kole. U přípravky se z prvního místa radovaly děti z SDH Dobré Pole, které nastoupily na této soutěži do ligy úplně poprvé. U mladších žáků nemělo konkurenci družstvo z SDH Kostelec nad Černými lesy.

V kategorii starších žáků děti z SDH Bulánka ukázaly, že jim domácí trať svědčí a překonaly zde s časem 14,63sec rekord Podlipanské ligy, čímž si zasloužily potlesk všech zúčastněných. K jejich úspěchu jim gratulujeme!

Několik soutěžních družstev dnešním dnem splnilo minimální počet startů do celkového hodnocení 13. ročníku Podlipanské ligy a od příštího kola si tak mohou své časy už jen zlepšovat. U dětí jde o čtyři starty, muži a ženy mají pět povinných startů. Průběžné pořadí naleznete zde.

Příští soutěž Podlipanské ligy pořádá v sobotu 22. června 2013 SDH Bulánka.